See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych i terenów zielonych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi sprzątania powierzchni wewnętrznych, zewnętrznych i terenów zielonych na nieruchomościach zarządzanych przez Zarząd Nieruchomości Województwa Łódzkiego oraz powierzchni oddanych w najem na rzecz Województwa Łódzkiego, wykorzystywanych na potrzeby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90911300 Fensterreinigung