See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 117
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 128 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 117
Interne Kennung: 099/2019/142/3437
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 118
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl MU odd 118
Interne Kennung: 099/2019/142/3438
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 164 v kategorii 64 Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 164 v kategorii 64 Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Interne Kennung: 099/2019/142/3439
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 168 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.Pú+Mú.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 168 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Nové Hrady, SÚJ Dolní Hvozd.Pú+Mú.
Interne Kennung: 099/2019/142/3441
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 169 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií PÚ +40, LS Vodňany, revír Radany 4Q.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 169 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií PÚ +40, LS Vodňany, revír Radany 4Q.
Interne Kennung: 099/2019/142/3443
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 130 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM 4Q., LS Vodňany, revír Radany
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 130 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM 4Q., LS Vodňany, revír Radany
Interne Kennung: 099/2019/142/3444
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 161 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Uherčice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 161 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Uherčice
Interne Kennung: 099/2019/142/3445
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 42 v kategorii 30 - Výroba dříví komplexní četou LZ Židlochovice, polesí Mikulov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 42 v kategorii 30 - Výroba dříví komplexní četou LZ Židlochovice, polesí Mikulov
Interne Kennung: 099/2019/142/3446
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 165 v kategorii 64 - 508 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Plzeň, LS Stříbro, Četa + HT Stříbrsko
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 165 v kategorii 64 - 508 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Plzeň, LS Stříbro, Četa + HT Stříbrsko
Interne Kennung: 099/2019/142/3447
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 5 - Výroba dříví harvestorovou technologií, LS Ledeč n.S., revír Melechov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 95 v kategorii 5 - Výroba dříví harvestorovou technologií, LS Ledeč n.S., revír Melechov
Interne Kennung: 099/2019/142/3448