See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Interventiekleding (Brand + THV)
Beschreibung: Aankoop van interventiekleding voor brandweer bestaande uit brand interventiepakken (basis EN 469) en pakken voor technische hulpverlening (basis EN 16689).
Interne Kennung: PPP1FS-35/6044/BZO-2026-307
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Interventiekleding - brandpak
Beschreibung: Interventiekleding voor brandbestrijding basis EN 469 bestaande uit één jas en één broek met bretellen per brandweerman (m/v).
Interne Kennung: BZO-2026-307_1
Los: LOT-0002
Titel: interventiekleding - kleding voor technische hulpverlening (THV)
Beschreibung: Interventiepakken voor technische hulpverlening op basis van EN 16689 bestaande uit één jas, één broek met bretellen.
Interne Kennung: BZO-2026-307_2