See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa budynku laboratoryjno-analitycznego i kompleksu szklarniowego z zapleczem technicznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej oraz budowa budynku laboratoryjno-analitycznego dla potrzeb hodowli roślin ogrodniczych na działce nr 2/112, 2/113 przy ul. Rybickiego 16 w Skierniewicach oraz opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej oraz budowa nowoczesnego kompleksu szklarniowego z zapleczem technicznym oraz instalacją fotowoltaiczną dla potrzeb hodowli roślin ogrodniczych na działce nr 2/112, 2/113 przy ul. Rybickiego 16 w Skierniewicach. Powyższy zakres przedmiotu zamówienia ma charakter ogólny. Szczegółowy zakres przedmiotowy inwestycji został opisany w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.
Interne Kennung: 3/ZP/2024
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej oraz budowa budynku laboratoryjno-analitycznego dla potrzeb hodowli roślin ogrodniczych na działce nr 2/112, 2/113 przy ul. Rybickiego 16 w Skierniewicach oraz opracowanie dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej oraz budowa nowoczesnego kompleksu szklarniowego z zapleczem technicznym oraz instalacją fotowoltaiczną dla potrzeb hodowli roślin ogrodniczych na działce nr 2/112, 2/113 przy ul. Rybickiego 16 w Skierniewicach. Powyższy zakres przedmiotu zamówienia ma charakter ogólny. Szczegółowy zakres przedmiotowy inwestycji został opisany w załączniku nr 1 i 1a do SWZ.