See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Melding uitbreiding Dragen Licentierechten
Beschreibung: Melding van onderhandeling zonder bekendmaking inzake de uitbreiding van DRAGEN licentierechten d.m.v. aanschaf licenties bij de firma Illumina. Het DRAGEN systeem, bestaande uit computer hardware en DRAGEN software, is ontworpen voor de analyse van grote next-generation-sequencing datasets. GenomeScan B.V. heeft op 25 februari 2025 een aankondiging van een gegunde opdracht gepubliceerd voor de aankoop van drie DRAGEN servers, inclusief licentierechten voor de analyse van 1 miljoen Gb DNA sequenties (TN512911). Dit is in 2025 aangevuld met 2 miljoen Gb. I.v.m. groei van het aantal en de omvang van de analyses, is er opnieuw behoefte aan uitbreiding van de licentie met 2 miljoen Gb. Deze rechten kunnen alleen door Illumina afgegeven worden. Licentierechten voor 2 miljoen Gb DNA sequence
Interne Kennung: GSCAN2026-02
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1