2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meubilair gemeentehuis Diemen
Beschreibung: Voor het project Huisvesting zoekt de gemeente een leverancier voor het leveren en plaatsen van meubilair. Momenteel wordt er, voor de verbouwing, een (hoofd)aannemer aanbesteed die het Definitief Ontwerp van de architect uitwerkt naar een uitvoeringsontwerp en dit vervolgens kan realiseren. Het project wordt gefaseerd uitgevoerd om de operationele continuïteit van het gemeentehuis te waarborgen. Er is momenteel een fasering in drie fases gepland (deze bijlage wordt toegevoegd aan de aanbestedingsdocumenten), maar dit kan nog wijzigen. Een nadere planning wordt later opgeleverd, in samenspraak met de (hoofd)aannemer. Zie stukslijst.
Interne Kennung: DM 202501 PRJ-2400323
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Meubilair gemeentehuis
Beschreibung: Voor het project Huisvesting zoekt de gemeente een leverancier voor het leveren en plaatsen van meubilair. Momenteel wordt er, voor de verbouwing, een (hoofd)aannemer aanbesteed die het Definitief Ontwerp van de architect uitwerkt naar een uitvoeringsont Zie stukslijst.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel