See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en onderhoud van servers
Beschreibung: UZ Leuven zoekt een nieuw serverplatform (on prem) voor de volgende 4 jaar. UZ Leuven heeft vandaag 150 servers (blades en rackservers). 70 van deze 150 servers worden gebruikt voor VMWare en worden vandaag om de 4-5 jaar vervangen. De overige servers worden minimaal 5 jaar behouden. Achtergrond UZ Leuven heeft 2 onsite datacenters. Dit zijn twee actief-actief datacenters: dit wil zeggen dat de meeste applicaties actief zijn in 1 datacenter en standby zijn in het andere. Dit wisselt in de tijd en het is voor elke applicatie verschillend in welk datacenter deze applicatie actief is. Omwille van stabiliteits en redundantie-aspecten zijn deze datacenters zo weinig mogelijk gekoppeld aan mekaar. We willen beide datacenters op een zo uniforme en simpele manier monitoren en beheren.
Interne Kennung: PPP0WC-504/5666/P8442
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P8442_1