2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení cisternové automobilové stříkačky (CAS) pro dopravu pitné vody
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks nové cisternové automobilové stříkačky vybavené požárním čerpadlem se jmenovitým výkonem 3000 l.min-1 podle ČSN EN 1028-1, kategorie podvozku 3 „pro terénní provoz“ v provedení „VH“ (speciálním pro velkoobjemové hašení) a hmotnostní třídy S podle technických podmínek, které jsou přílohou č. 3 této zadávací dokumentace. Dále je předmětem veřejné zakázky uvedení vozidla do provozu, ukázka jeho funkčnosti a zaškolení osob určených zadavatelem v rozsahu: - Školení pro uživatele a uvedení do chodu technikem vyslaným dodavatelem. - Seznámení s obsluhou při zásahu, pravidelnou údržbou, identifikací závad. Součástí dodávky je rovněž předání veškeré obvyklé dokumentace k automobilu, zejména: - návod k obsluze a údržbě v písemné podobě v českém jazyce; - technické osvědčení vozidel a nezbytné doklady pro řádný provoz a registraci stroje v ČR a další nezbytné doklady; - stanovení záručních podmínek. Předmět zakázky zahrnuje rovněž provádění bezplatného záručního servisu po dobu záruční lhůty, zadavatel bude hradit pouze nezbytné materiálové položky. Účastník případné náklady záručního servisu není oprávněn zahrnout do nabídkové ceny. Vzniknou-li takové náklady, bude je vybraný účastník fakturovat zvlášť. Veškeré použité materiály a výrobky musí být použity nové, nepoužité či repasované a musí být v nejvyšší jakosti.
Interne Kennung: CIRI/2026/186
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001