See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup analizatorów do pomiarów zanieczyszczeń gazowych”. Część 1 - Analizatory tlenków azotu Część 2 - Analizatory dwutlenku siarki Część 3 - Analizatory tlenku węgla Część 4 - Analizatory ozonu Część 5 - Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego Część 6 - Zakup analizatorów BTEX Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego realizacji zawiera Załącznik nr 8 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia” odpowiednio dla każdej części
Vorherige Bekanntmachung: 170696-2026
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38344000 Ausrüstung für Verunreinigungsüberwachung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Analizatory tlenków azotu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń tlenków azotu. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8a, część 1
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Analizatory dwutlenku siarki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń dwutlenku siarki. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8b, część 2
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Analizatory tlenku węgla
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń tlenku węgla. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8c, część 3
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Analizatory ozonu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów stężeń ozonu. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8d, część 4
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Kalibratory wielogazowe wraz z generatorami powietrza zerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kalibratorów wielogazowych wraz z generatorami powietrza zerowego. Dodatkowo zamówienie obejmuje: instalację urządzeń w wyznaczonych miejscach na terenie Polski, materiały eksploatacyjne do kalibratorów wielogazowych wraz z generatorami powietrza zerowego, prezentację działania, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8e, część 5
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.5
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Zakup analizatorów BTEX
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa analizatorów węglowodorów. Dodatkowo zamówienie obejmuje: materiały eksploatacyjne do wymienionych urządzeń, instalację urządzeń na stacjach monitoringu powietrza na terenie całej Polski, prezentację działania aparatury, szkolenia w zakresie obsługi. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8f, część 6
Interne Kennung: DAG-WZP.26.1.10.2026.ESJ cz.6