549735-2026 - Ergebnis
Polen – Ultraschallanlage – Dostawa aparatu USG okulistycznego dla Przychodni Lekarskiej przy ul. Chmielnej 14 w Warszawie w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – postępowanie nr 11/2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatu USG okulistycznego dla Przychodni Lekarskiej przy ul. Chmielnej 14 w Warszawie w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – postępowanie nr 11/2026
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego - aparatu USG okulistycznego dla potrzeb Przychodni Lekarskiej przy ul. Chmielnej 14 w Warszawie realizowanego przez Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola – Śródmieście - 1 sztuka.
Vorherige Bekanntmachung431601-2026
Interne Kennung11/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa aparatu USG okulistycznego dla Przychodni Lekarskiej przy ul. Chmielnej 14 w Warszawie w ramach realizacji zadania pn. „Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych”.
Menge1 Stück