See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dodatkowej licencji Pakietu systemów Obsługi Pracowników, wchodzących w skład zintegrowanego pakietu RATUSZ®, autorstwa firmy REKORD (PŁACE, KADRY, PRZELEW).
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest zakup dodatkowej licencji Pakietu systemów Obsługi Pracowników, wchodzących w skład zintegrowanego pakietu RATUSZ®, autorstwa firmy REKORD (PŁACE, KADRY, PRZELEW).
Vorherige Bekanntmachung: 467374-2026
Interne Kennung: ZP/WR-Z/11/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001