2. Verfahren
Verfahren
Titel: Auditní a poradenské služby v oblasti kybernetické bezpečnosti
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování komplexního auditu kybernetické bezpečnosti informačních systémů, síťové infrastruktury, serverové infrastruktury, tenantu Microsoft 365 a bezpečnostní dokumentace Zadavatele, příprava implementačního plánu opatření. Požadovaný rozsah auditu je blíže popsán v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, která je přílohou č. 1 zadávací dokumentace. Dále je předmětem veřejné zakázky poskytování následných poradenských služeb v oblasti kybernetické bezpečnosti zejména při implementaci doporučených opatření a při aktualizaci bezpečnostní dokumentace Zadavatele, případně vypracování následných auditů.
Interne Kennung: 05269/2026-ERU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0001