See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa i przetworów mięsnych przeznaczonych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy
Beschreibung: Dostawa mięsa i przetworów mięsnych przeznaczonych dla pacjentów hospitalizowanych w USK we Wrocławiu na okres 12-m-cy- 3 zadania ( pakiety) szczegółowo opisane w Załączniku nr 2A i 2B do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 287693-2025
Interne Kennung: DZP.242.149.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1- 1 zadanie
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie stosuje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2- 1 zadanie
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3- 1 zadanie
Interne Kennung: Pakiet 3