549766-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie pogwarancyjnej obsługi serwisowej w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów będących na wyposażeniu Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach: Pakiet 1 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Dräger Pakiet 2 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy CareFusion Pakiet 3 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Acutronic Pakiet 4 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Covidien Pakiet 5 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Löwenstein Medical Pakiet 6 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Air Liquide Medical Systems Pakiet 7 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Siriusmed Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Pakietów 1-7 (zakres czynności serwisowych). Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne KennungEZ/165/2026/SL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1- obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Dräger
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia dla Pakietów 1-7 (zakres czynności serwisowych). Informacje w zakresie zasad realizacji przedmiotu zamówienia oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne KennungPakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy CareFusion
Interne KennungPakiet 2
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Acutronic
Interne KennungPakiet 3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Covidien
Interne KennungPakiet 4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Löwenstein Medical
Interne KennungPakiet 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Air Liquide Medical Systems
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 obsługa serwisowa w zakresie przeglądów i konserwacji respiratorów firmy Siriusmed
Interne KennungPakiet 7