2. Verfahren
Verfahren
Titel: CAFM rendszer fejlesztése
Beschreibung: CAFM rendszer fejlesztése A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
Interne Kennung: 1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Szerződésmódosítás
Beschreibung: Feladat meghatározása: Létesítménygazdálkodással, kapcsolatos feladatok informatikai támogatását biztosító CAFM szoftver beszerzése megtörtént, bevezetésének első szakasza lezárult. A projekt folytatása további fejlesztésekkel, funkcióbevezetésekkel indokolt. Beszerzés tárgya és mennyisége: A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Sharp:FM CAFM szoftver továbbfejlesztését tűzte ki célul. Az eljárás célja, hogy az ajánlattevő definiálja a fejlesztéshez szükséges erőforrások mennyiségét és időtartamát. A részletes műszaki leírást a Közbeszerzési dokumentáció tartalmazza.
Interne Kennung: 1/1