549822-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Centrum Zdrowia Psychicznego w zakresie hospitalizacji oraz leczenia ambulatoryjnego.
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Centrum Zdrowia Psychicznego w zakresie hospitalizacji oraz leczenia ambulatoryjnego.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2025 do 31.01.2027 wynosi 816, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 8 160. Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Centrum Zdrowia Psychicznego w zakresie hospitalizacji oraz leczenia ambulatoryjnego. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2025 do 31.01.2027 wynosi 816, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 4 080.
Interne KennungDSO.113.37.2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKonkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2025 do 31.01.2027 wynosi 816, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 8 160.
LosLOT-0002
TitelKonkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach: Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Centrum Zdrowia Psychicznego w zakresie hospitalizacji oraz leczenia ambulatoryjnego.
BeschreibungPrzedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w następujących zakresach:Pakiet nr 2 Udzielanie świadczeń zdrowotnych w Centrum Zdrowia Psychicznego w zakresie hospitalizacji oraz leczenia ambulatoryjnego. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.09.2025 do 31.01.2027 wynosi 816, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 4 080.