2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba zeleně u říčanského nádraží
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení údržby dřevin na pozemcích parc. č. 1153/11; 1153/12; 1217/7; 1251/2; 1253/3; 1253/58; 1317/2; 1317/4; 1317/5; 1317/10; 1325/3; 1324/6; 1325/11; 1325/8; 1705/9; 1705/52; 1705/54; 1705/61; 1715/4; 1312/9; 1705/45; 1705/41 A 1690/26 v k.ú. Říčany u Prahy a na pozemcích 7/11; 470/3 a 662 v k.ú. Říčany-Radošovice s tím, že předmětná pěstební opatření dřevin jsou popsána v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Inventarizace stromů v okolí říčanského nádraží. Předmět veřejné zakázky dále zahrnuje: - odstranění výmladků či výhonů do průměru 7 cm, měřených ve výšce 10 cm nad zemí, - provedení 1 seče na výšku 10 cm travního stébla, - seštěpkování kmenů a kosterních větví pokácených dřevin s tím, že štěpka bude ponechána na jednom místě daného pozemku (nebo dané lokality); odvoz a likvidace ostatního vzniklého bioodpadu
Interne Kennung: VZ 5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001