2. Verfahren
Verfahren
Titel: Systém sběru odpadů na Mladoboleslavsku - svoz a likvidace gastroodpadu a olejů, a formou door to door plastu a papíru
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je svoz tříděných složek odpadu (plast, papír, gastro, oleje), včetně distribuce (přistavení) nádob občanům. Součástí plnění je správa a servis identifikačních čipů a čárových kódů (identifikačních štítků), správa a administrace čipového systému, vedení RFID evidence nádob a svozů, párování nádoby s adresou užívání nádoby (č.p.), sběr, ukládání a poskytování provozních dat a kontrola realizace svozu. Součástí plnění jsou i další činnosti, jak uvedeno v příloze č. 1 zadávací dokumentace (Specifikace plnění).
Interne Kennung: MBL055
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001