2. Verfahren
Verfahren
Titel: Redvoertuigen
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens om in Q1 2027 een Europese aanbesteding te publiceren voor de verwerving van twee redvoertuigen: één voor post Heerenveen met levering in 2028 en één voor post Sneek met levering in 2029. Het doel van deze marktconsultatie is het verzamelen van relevante marktinformatie om een weloverwogen keuze te maken tussen de aanschaf van autoladders of hoogwerkers binnen de voorgenomen Europese aanbesteding van Redvoertuigen voor Brandweer Fryslân. Opdrachtgever is op zoek naar één Opdrachtnemer voor: 1. Het verwerven van twee redvoertuigen (hoogwerker of autoladder); 2. Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de opbouw van de Redvoertuigen (optioneel). Planning marktconsultatie: Voor de planning wordt verwezen naar paragraaf 2.3 van het marktconsultatie document. Concrete omvang van de Opdracht volgt in de aanbesteding.
Interne Kennung: 26.EA.11
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtgever is voornemens om in Q1 2027 een Europese aanbesteding te publiceren voor de verwerving van twee redvoertuigen: één voor post Heerenveen met levering in 2028 en één voor post Sneek met levering in 2029. Het doel van deze marktconsultatie is het verzamelen van relevante marktinformatie om een weloverwogen keuze te maken tussen de aanschaf van autoladders of hoogwerkers binnen de voorgenomen Europese aanbesteding van Redvoertuigen voor Brandweer Fryslân. Opdrachtgever is op zoek naar één Opdrachtnemer voor: 1. Het verwerven van twee redvoertuigen (hoogwerker of autoladder); 2. Het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de opbouw van de Redvoertuigen (optioneel). Planning marktconsultatie: Voor de planning wordt verwezen naar paragraaf 2.3 van het marktconsultatie document.
Interne Kennung: 1