2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zwiększenie bezpieczeństwa cyfrowego oraz rozwój e-usług i narzędzi AI w Specjalist. Szpit. Ginek.Położn.im. E. Biernackiego w Wałbrzychu. Integracja i rozbudowa syst.informat. świadczeniodawcy. KPO
Beschreibung: Nazwa zadania: „Zwiększenie bezpieczeństwa cyfrowego oraz rozwój e-usług i narzędzi AI w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno–Położniczym im. E. Biernackiego w Wałbrzychu.” Zakres: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25 Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0300/25 Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) rozbudowa systemu HIS o moduł Eskulap NG w celu wytworzenia i przesłania dokumentów na P1 2) szkolenia pracowników z zakresu wdrożonego systemu Eskualap NG - wliczone w zakres Rozbudowa HIS 3) uwierzytelnianie i autoryzacja do HIS (MFA) 4) rozbudowa systemu Impuls: integracja z KSEF 5) zakup tabletów 6) czytnik dowodów osobistych 7) przedłużenie licencji Oracle na 3 lata 8) integracja systemu MONAKO z HIS 2. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung: ZP/PN/19/ZBC/IT/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Osobą uprawnioną do kontaktu z Wykonawcami jest: Danuta Nowakowska, e-mail: dnowakowska@szpital.walbrzych.pl 2. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem https://ssg.ezamawiajacy.pl. 3. W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem i formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”. 4. Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za pośrednictwem https://ssg.ezamawiajacy.pl. poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się komunikat, że wiadomość została wysłana do zamawiającego. 5. Zamawiający dopuszcza, jedynie w przypadku wystąpienia problemów technicznych z funkcjonowaniem platformazakupowa.pl, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby uprawnionej do kontaktu z Wykonawcami: zamowieniapubliczne@szpital.walbrzych.pl, dnowakowska@szpital.walbrzych.pl 1. Oferta, wniosek oraz przedmiotowe środki dowodowe składane elektronicznie muszą zostać podpisane elektronicznym kwalifikowanym podpisem. W procesie składania oferty, wniosku w tym przedmiotowych środków dowodowych na platformie, kwalifikowany podpis elektroniczny Wykonawca może złożyć bezpośrednio na dokumencie, który następnie przesyła do systemu (opcja rekomendowana przez platformazakupowa.pl) oraz dodatkowo dla całego pakietu dokumentów w kroku 2 Formularza składania oferty lub wniosku (po kliknięciu w przycisk Przejdź do podsumowania). 2. Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio wykonawca, podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega wykonawca, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego albo podwykonawca, w zakresie dokumentów, które każdego z nich dotyczą. Poprzez oryginał należy rozumieć dokument podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. Poświadczenie za zgodność z oryginałem następuje w formie elektronicznej podpisane kwalifikowanym przez osobę/osoby upoważnioną/upoważnione. 3. Oferta powinna być: 1) sporządzona na podstawie załączników do niniejszej SWZ w języku polskim, 2) złożona za pośrednictwem platformazakupowa.pl, 3) podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę/osoby upoważnioną/ upoważnione. 4. Oferta powinna zawierać: 1) wypełniony formularz ofertowy sporządzony z wykorzystaniem wzoru stanowiącego Załącznik nr 1A do SWZ wraz z wypełnionymi OPZ stanowiący załącznik nr 1B do SWZ 2) pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik; 3) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; 4) Przedmiotowe środki dowodowe. 5. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta, t.j. w formie elektronicznej. Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 §2 ustawy z dnia 14 lutego 1991r. Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nazwa zadania: „Zwiększenie bezpieczeństwa cyfrowego oraz rozwój e-usług i narzędzi AI w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno–Położniczym im. E. Biernackiego w Wałbrzychu.” Zakres: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych świadczeniodawcy” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25 Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0300/25
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) rozbudowa systemu HIS o moduł Eskulap NG w celu wytworzenia i przesłania dokumentów na P1 2) szkolenia pracowników z zakresu wdrożonego systemu Eskualap NG - wliczone w zakres Rozbudowa HIS 3) uwierzytelnianie i autoryzacja do HIS (MFA) 4) rozbudowa systemu Impuls: integracja z KSEF 5) zakup tabletów 6) czytnik dowodów osobistych 7) przedłużenie licencji Oracle na 3 lata 8) integracja systemu MONAKO z HIS 2. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.