549937-2026 - Vorankündigung
Kroatien – Möbel – Razni namještaj za opremanje hotela Minerva - ponovljeni postupak (klub stolić, ležaljke, dječji krevetić, stol za presvlačenje djeteta, svlačionice za travnjake, stolovi i stolice za terase soba, klupe za odmaranje za trg, vješalica samostojeća)
Bekanntmachung über vorherige Marktkonsultation
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Razni namještaj za opremanje hotela Minerva - ponovljeni postupak (klub stolić, ležaljke, dječji krevetić, stol za presvlačenje djeteta, svlačionice za travnjake, stolovi i stolice za terase soba, klupe za odmaranje za trg, vješalica samostojeća)
Beschreibung: Razni namještaj za opremanje hotela Minerva - ponovljeni postupak (klub stolić, ležaljke, dječji krevetić, stol za presvlačenje djeteta, svlačionice za travnjake, stolovi i stolice za terase soba, klupe za odmaranje za trg, vješalica samostojeća)
Interne Kennung: 4221-05
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Klub stolići i ležaljke