549949-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste – RÁMCOVÁ DOHODA NA ZAJIŠTĚNÍ LETENEK, UBYTOVÁNÍ A POSKYTOVÁNÍ SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB PRO AGENTURUCZECHINVEST
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRÁMCOVÁ DOHODA NA ZAJIŠTĚNÍ LETENEK, UBYTOVÁNÍ A POSKYTOVÁNÍ SOUVISEJÍCÍCH SLUŽEB PRO AGENTURUCZECHINVEST
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování cestovních služeb, zejména pak zajišťování letenek, ubytování, jízdenek a poskytování dalších souvisejících služeb dodavatele dle požadavků objednatele.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63000000 Hilfs- und Nebentätigkeiten im Bereich Verkehr; Reisebürodienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ/16/21