549964-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Schneeräumung – Uitvoering Gladheidbestrijding
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUitvoering Gladheidbestrijding
BeschreibungDe huidige overeenkomsten voor het uitvoeren van gladheidsbestrijding zijn inmiddels geëindigd en eventuele verlenging was niet mogelijk. Dit is de aanleiding om een nieuwe aanbestedingsprocedure te gaan volgen. De aanbesteding is opgedeeld in twee (2) percelen, te weten: • Perceel 1 Bleskensgraaf • Perceel 2 Gorinchem Een Inschrijver kan zich op één of meerdere percelen inschrijven. Waterschap Rivierenland heeft het voornemen om per perceel met één (1) ondernemer een Overeenkomst af te sluiten. Voor beide percelen geldt een looptijd van drie (3) jaar met de optie om de Overeenkomst met één (1) jaar te verlengen. De overeenkomsten zullen ingaan op 1 november 2025. De gevraagde dienstverlening zal met name gevraagd worden in de maanden november tot mei (afhankelijk van de weersomstandigheden). In deze periode wordt op afroep verzocht zowel preventieve als curatieve gladheidbestrijdingsacties op te starten.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPerceel 1 Bleskensgraaf
BeschreibungGladheidsbestrijding Perceel 1 Bleskensgraag
LosLOT-0002
TitelPerceel 2 Gorinchem
BeschreibungGladheidbestrijding perceel Gorinchem