See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwen van archief en erfgoeddepot: Binneninrichting
Beschreibung: De stad is al geruime tijd op zoek naar een duurzame oplossing voor haar stadsarchief. Daarnaast leeft in de regio Midwest al langer de vraag naar een regionaal erfgoeddepot. Beide noden werden gebundeld en in de Schierveldestraat 89 werd een geschikte locatie gevonden. De site, die deels nog in gebruik is voor de opvang van Oekraïense vluchtelingen, bestaat uit een grote loods en een kantoorgedeelte. De huidige werken hebben enkel betrekking op het loodsdeel, dat wordt omgevormd tot een archief en erfgoeddepot. Ontwerpbureau Tides uit Kortrijk werd gegund als ontwerpbureau voor deze werken. De buitenschil van de loods wordt vervangen door energetische en brandveilige materialen. De bestaande vloer en draagstructuur blijven behouden. De loods wordt opgedeeld in depots voor documenten, objecten, schilderijen, textiel- en metaalobjecten. Daarnaast zijn er twee koelruimten, een werkatelier en een nooddepot voorzien. Aan de inkom bevinden zich twee quarantaineruimten voor onbehandelde objecten. Er is geen actieve verwarming of koeling voorzien in de depots. Ze worden ingericht volgens het “Deens model”, waarbij een sterk geïsoleerde buitenschil wordt gecombineerd met een niet-geïsoleerde vloer. De massa van de vloer fungeert als natuurlijke temperatuurregelaar. Enkel de luchtvochtigheid in de ruimten wordt actief gecontroleerd. Voor deze werken werd een subsidie van 500.000 euro toegekend vanuit de investeringssubsidies voor culturele infrastructuur van de Vlaamse overheid. De werken bestaan uit 3 percelen: -Bouwen van archief en erfgoeddepot - perceel 1: ruwbouw en afwerking -Bouwen van archief en erfgoeddepot - perceel 2: elektriciteit -Bouwen van archief en erfgoeddepot - perceel 3: HVAC Daarnaast is er een bijkomend dossier voor de levering van de binneninrichting. -Bouwen van archief en erfgoeddepot: Binneninrichting
Interne Kennung: PPP07I-2777/5492/379/004 W2410 575
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39131100 Archivregale
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 379/004 W2410 575_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39131100 Archivregale