550000-2025 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie i pielęgnacja zieleni przyulicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie i pielęgnacja zieleni przyulicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy
Beschreibung1. Powierzchnia terenów do koszenia – 44 ha, powierzchnia terenów do grabienia - 46,75 ha, powierzchnia krzewów do pielęgnacji - 2 ha. Szczegółowy wykaz terenów zieleni przyulicznej zostanie przedstawiony Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy (Uwaga: część terenów (5,14 ha) położona jest na terenie zabytkowym Fortu Bema i w strefie jego otoczenia). Zakres prac obejmuje: - koszenie trawników wraz ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - koszenie chwastowiska / nieużytków /i łąki kwietnej ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - usuwanie inwazyjnych gatunków obcych; - cięcia pielęgnacyjne skupin krzewów, odchwaszczanie skupin krzewów; - karczowanie krzewów; - podlewanie drzew i krzewów; - wygrabienie trawnika jesienią oraz utylizację zgrabionych liści, a także interwencyjne wygrabianie terenów; - cięcia przyrodnicze i techniczne w koronach drzew; - usuwanie odrostów wokół pni drzew; - wycinkę drzew oraz frezowanie karp; - usuwanie samosiejek/zakrzaczeń; - utrzymanie skrajni drogi i jej elementów; - wywóz wraz z załadunkiem gałęzi, liści oraz skoszonej trawy; - odchwaszczanie misy wokół drzew. 2. Termin realizacji zamówienia Planowany termin realizacji zamówienia: 95 dni od daty podpisania umowy, nie dłużej niż do 30 listopada 2025 r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zamówienia. 3. Warunki realizacji: Szczegółowe warunki określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do Zaproszenia do negocjacji. 4. Przedmiotem negocjacji będzie w szczególności: cena brutto za realizację przedmiotu umowy, okres gwarancji na zachowanie żywotności drzew i krzewów oraz czas zabezpieczenia miejsca objętego zagrożeniem i przystąpienia do likwidacji zagrożenia.
Interne KennungUD-I-WZP.271.51.2025.AKA
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie i pielęgnacja zieleni przyulicznej w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
Beschreibung1. Powierzchnia terenów do koszenia – 44 ha, powierzchnia terenów do grabienia - 46,75 ha, powierzchnia krzewów do pielęgnacji - 2 ha. Szczegółowy wykaz terenów zieleni przyulicznej zostanie przedstawiony Wykonawcy najpóźniej w dniu podpisania umowy (Uwaga: część terenów (5,14 ha) położona jest na terenie zabytkowym Fortu Bema i w strefie jego otoczenia). Zakres prac obejmuje: - koszenie trawników wraz ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - koszenie chwastowiska / nieużytków /i łąki kwietnej ze zgrabieniem i niezwłocznym wywozem pokosu; - usuwanie inwazyjnych gatunków obcych; - cięcia pielęgnacyjne skupin krzewów, odchwaszczanie skupin krzewów; - karczowanie krzewów; - podlewanie drzew i krzewów; - wygrabienie trawnika jesienią oraz utylizację zgrabionych liści, a także interwencyjne wygrabianie terenów; - cięcia przyrodnicze i techniczne w koronach drzew; - usuwanie odrostów wokół pni drzew; - wycinkę drzew oraz frezowanie karp; - usuwanie samosiejek/zakrzaczeń; - utrzymanie skrajni drogi i jej elementów; - wywóz wraz z załadunkiem gałęzi, liści oraz skoszonej trawy; - odchwaszczanie misy wokół drzew. Postępowanie prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz.U. 2024 poz. 1320 ze zm.), zwaną dalej „ustawą”. 2. Termin realizacji zamówienia Planowany termin realizacji zamówienia: 95 dni od daty podpisania umowy, nie dłużej niż do 30 listopada 2025 r. lub do wyczerpania środków przeznaczonych na realizację zamówienia. 3. Warunki realizacji: Szczegółowe warunki określone zostały w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załączniki do Zaproszenia. 4. Przedmiotem negocjacji będzie w szczególności: cena brutto za realizację przedmiotu umowy, okres gwarancji na zachowanie żywotności drzew i krzewów oraz czas zabezpieczenia miejsca objętego zagrożeniem i przystąpienia do likwidacji zagrożenia.