2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zpracování studií navazujících staveb silnic II. tříd na silniční sít Královéhradeckého kraje v regionu města Dvůr Králové nad Labem a městyse Choustníkovo Hradiště
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky zahrnuje vypracování dále specifikovaných studií na níže plánované stavby. Jedná se o navazující stavby silnic II. tříd na silniční síti Královéhradeckého kraje, jejichž realizace musí bezprostředně navazovat na výstavbu dálnic D11 a D35 v regionu města Dvůr Králové nad Labem a městyse Choustníkovo Hradiště. 1. Obchvat Choustníkovo Hradiště I/37 (zelená trasa), přeložka silnice II/299 2. Přeložka II/299 - západní propojení 3. Přeložka II/300 Krkonošská - 17. listopadu – východní propojení s obchvatem silnice II/299 Zboží – varianta "B" (východní přivaděč) 4. Obchvat Benešovo nábřeží-Lipnice Předmětem plnění je zpracování požadovaného stupně dokumentace: U stavby č. 2 je požadován druh studie – Vyhledávací studie (VST) U staveb č. 1,2,3,4 je požadován druh studie: Technicko-ekonomická studie (TES) Bližší informace uvedeny v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: TOÚ/087-26/Ko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71335000 Technische Studien
5. Los
Los: LOT-0001