See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZZK - NZ/241/3400/92/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu – 2 Zadania
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: 1) wykonanie i przekazanie Zamawiającemu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę danego budynku w zakresie szczegółowo opisanym w wytycznych do opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej, 2) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu dla danego budynku decyzji Wydziału Architektury i Zabytków Urzędu Miasta Wrocławia (zwanego dalej WAiZ UM) pozwolenia na budowę wraz z potwierdzeniem złożenia wniosku w WAiZ UM o wydanie zaświadczenia, że decyzja stała się ostateczna/uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wobec zamiaru wykonania robót budowlanych zgodnie z art. 30 ust. 5aa ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane, 3) pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych objętych opracowaną dokumentacją.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE I - Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej 15, ul. Pobożnego 24,
Interne Kennung: ZADANIE I
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE II – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę budynków gminnych położonych we Wrocławiu przy ul. Marszowickiej 4, ul. Nowodworskiej 45b.
Interne Kennung: ZADANIE II