2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegająca na budowie / przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową (Etap I) – 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegająca na budowie / przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową (Etap I) – 2 części: 1.1. Część I - budowa / przebudowa zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów oraz doposażenie przystanków: Plac Wolności 01, Plac Wolności 02, Muzyczna 01, Konopnicka 01, Koryznowej 01, Koryznowej 02, Szewska 02, Politechnika 01, Politechnika 02. 1.2. Część II - budowa / przebudowa zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów oraz doposażenie przystanków: Betonowa 02, Plac Litewski 02, Zamojska 01, Zamojska 02, Gęsia 01, Rondo Barbeckiego 04, Żywnego 01, Muzeum Narodowe Zamek 02, Probostwo 02, Spółdzielcza 02, Skansen 03. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje zrealizowanie robót związanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej oraz zasadami i warunkami bhp, m.in.: 2.1. demontaż istniejącej infrastruktury transportowej wraz z fundamentami (punkty dynamicznej informacji pasażerskiej, wiaty przystankowe, słupki przystankowe itp.) 2.2. dostawa i montaż wiat przystankowych wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej 2.3. dostawa i montaż wiat przystankowych zasilanych panelami fotowoltaicznymi 2.4. dostawa i montaż punktów dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej 2.5. wymiana/odtworzenie nawierzchni peronu/chodnika 2.6. dostawa i montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci) 2.7. odtworzenie zieleńców 2.8. roboty porządkowe i wykończeniowe
Interne Kennung: DZ-P.231.1.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45213315 Bau von überdachten Bushaltestellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 48813200 Systeme zur Echtzeit-Passagierinformation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegająca na budowie / przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową (Etap I) – Część I:
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegająca na budowie / przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową (Etap I) – Część I - budowa / przebudowa zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów oraz doposażenie przystanków: Plac Wolności 01, Plac Wolności 02, Muzyczna 01, Konopnicka 01, Koryznowej 01, Koryznowej 02, Szewska 02, Politechnika 01, Politechnika 02. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje zrealizowanie robót związanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej oraz zasadami i warunkami bhp, m.in.: 2.1. demontaż istniejącej infrastruktury transportowej wraz z fundamentami (punkty dynamicznej informacji pasażerskiej, wiaty przystankowe, słupki przystankowe itp.) 2.2. dostawa i montaż wiat przystankowych wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej 2.3. dostawa i montaż wiat przystankowych zasilanych panelami fotowoltaicznymi 2.4. dostawa i montaż punktów dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej 2.5. wymiana/odtworzenie nawierzchni peronu/chodnika 2.6. dostawa i montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci) 2.7. odtworzenie zieleńców 2.8. roboty porządkowe i wykończeniowe
Interne Kennung: Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Brak wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Modernizacja infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegająca na budowie / przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową (Etap I) – Część II:
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury transportowej na terenie miasta Lublin polegająca na budowie / przebudowie zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz doposażenie przystanków komunikacji miejskiej w infrastrukturę przystankową (Etap I) – Część II - budowa / przebudowa zatok przystankowych wraz z dostosowaniem peronów oraz doposażenie przystanków: Betonowa 02, Plac Litewski 02, Zamojska 01, Zamojska 02, Gęsia 01, Rondo Barbeckiego 04, Żywnego 01, Muzeum Narodowe Zamek 02, Probostwo 02, Spółdzielcza 02, Skansen 03. 2. Zakres rzeczowy przedmiotu umowy obejmuje zrealizowanie robót związanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej oraz zasadami i warunkami bhp, m.in.: 2.1. demontaż istniejącej infrastruktury transportowej wraz z fundamentami (punkty dynamicznej informacji pasażerskiej, wiaty przystankowe, słupki przystankowe itp.) 2.2. dostawa i montaż wiat przystankowych wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej 2.3. dostawa i montaż wiat przystankowych zasilanych panelami fotowoltaicznymi 2.4. dostawa i montaż punktów dynamicznej informacji pasażerskiej wraz z przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej 2.5. wymiana/odtworzenie nawierzchni peronu/chodnika 2.6. dostawa i montaż elementów małej architektury (ławki, kosze na śmieci) 2.7. odtworzenie zieleńców 2.8. roboty porządkowe i wykończeniowe
Interne Kennung: Część II