2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gdowie”. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup i dostawę fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4X2, spełniającego parametry techniczne i wyposażenia, określone w załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 1/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001