55006-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gase – Dodávky medicinálního plynu - kyslíku včetně pronájmu lahví
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky medicinálního plynu - kyslíku včetně pronájmu lahví
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové smlouvy na dodávky medicinálního plynu - kyslíku včetně pronájmu lahví s příslušenstvím. Blíže je specifikováno plnění v odst. 2.3 ZD a v Příloze č. 4 ZD. Zadavatel používá léčivo (povinné vybavení sanitních vozidel) v rámci poskytování přednemocniční neodkladné péče.
Vorherige Bekanntmachung200486-2025
Interne Kennung91/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff, 44615000 Druckbehälter, 42131170 Gasflaschendruckventile
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131170 Gasflaschendruckventile, 44615000 Druckbehälter, 24111500 Medizinische Gase, 24111900 Sauerstoff
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 222 odst.4 zákona především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10% původní hodnoty závazku.