550068-2026 - Ergebnis
Ungarn – Anorganische Grundchemikalien – Vas(III)-klorid és Vas(III)-szulfát Alföldvíz Zrt.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vas(III)-klorid és Vas(III)-szulfát Alföldvíz Zrt.
Beschreibung: Az ÉRV. Zrt. mint a Kbt. 32. § (1)-(2) bekezdés alapján kijelölt központi beszerző szerv és egyben Ajánlatkérő Ivóvízvegyszerek beszerzésére a 2023/S 020-052630 (EKR002063092022) azonosítószámú részvételi felhívással indított részvételi szakasz eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi közbeszerzése megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít az alábbiak szerint: Jelen ajánlattételi szakasz tárgya Vas(III)-klorid és Vas(III)-szulfát vegyszerek beszerzése az Alföldvíz Zrt. részére, adásvételi keretszerződés keretében a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapos időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező műszaki leírásban részletezettek szerint. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az „Ivóvíz vegyszerek szállítási adatok” táblázatban a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. A jelen ajánlattételi szakasz tárgya az alábbi Ajánlatkérő számára való beszerzés: ALFÖLDVÍZ Regionális Víziközmű-szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság. A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 052630-2023
Interne Kennung: EKR001151282026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24310000 Anorganische Grundchemikalien
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Ivóvízvegyszerek beszerzése adásvételi keretszerződés keretében a szerződés hatálybalépésétől számított 12 hónapos időszakra vonatkozóan, a közbeszerzési dokumentumok mellékletét képező Műszaki leírásban és az „Ivóvízvegyszerek szállítási adatok” táblázatban részletezettek szerint. Ajánlatkérő a szerződés hatályát egy alkalommal további 3 hónapra meghosszabbíthatja amennyiben a 12 hónap alatt a szerződéses mennyiség (alapmennyiség + opcionális mennyiség) nem merül ki. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a jellemző szállítási mennyiség és szállítási gyakoriság kizárólag tájékoztató adatként kerültek feltüntetésre. Ajánlatkérő a keretszerződést egy ajánlattevővel fogja megkötni, és a keretszerződés alapján a beszerzéseket egyedi megrendelések útján fogja megvalósítani, továbbá az egyedi megrendelésben fogja pontosan meghatározni a mennyiséget. Jelen közbeszerzés tárgya 42 000 kg vas(III)-klorid 40 m/m %-os vizes oldata és 40 000 kg vas(III)-szulfát vizes oldata beszerzése az Alföldvíz Zrt. ajánlatkérő részére. Az adásvételi keretszerződést az Alföldvíz Zrt. fogja megkötni a nyertes ajánlattevővel. Ajánlatkérő az alapmennyiség lehívására kötelezettséget vállal. Opciós mennyiség: alapmennyiség 20 %-ra: vas(III)-klorid 8 400 kg, vas(III)-szulfát 8 000 kg mennyiség A részleteket az egyéb közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Interne Kennung: EKR001151282026/1