2. Verfahren
Verfahren
Titel: TTJA menetlusprotsesside ärianalüüs
Beschreibung: Riigihanke eesmärk on sõlmida hankeleping ühe edukaks tunnistatud pakkujaga, kes hakkab teostama ärianalüüsi Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti (TTJA) loamenetluste ja järelevalvemenetluste menetlusprotsesside standardiseerimise, optimeerimise ja automatiseerimise võimaluste hindamiseks ning ühtse menetlusraamistiku ja menetluskeskkonna nõuete määratlemiseks. Analüüsi eesmärk on välja töötada ja kirjeldada võimalikult ühtne standardiseeritud menetlusprotsess TTJA loa- ja järelevalveteenuste läbiviimiseks ning vähendada seeläbi dubleerivaid tegevusi ja käsitööd. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312769-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0000