2. Verfahren
Verfahren
Titel: VYBAVENÍ PRO ÚDRŽBU VRTULNÍKOVÉ PLATFORMY – PŘÍSTROJOVÉ VYBAVENÍ A DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: 1. dodání 8 ks odolných přenosných počítačů pro údržbu vrtulníkové platformy. Účastníci zadávacího řízení dodají zboží nové (vyrobené ne dříve než 12 měsíců před dobou dodání), nerepasované, nepoužité, v bezvadném stavu, odpovídající požadovanému užití v informačních technologiích v ČR. Předmětem veřejné zakázky jsou položky, jejichž technická specifikace je blíže přiblížena v příloze č. 5a – část 1 této ZD 2. dodání 2 ks videoskopů pro údržbu vrtulníkové platformy BELL. Předmětem veřejné zakázky jsou položky, jejichž technická specifikace je blíže přiblížena v příloze č.7 – technická specifikace videoskopu této ZD, 3. dodání pracovních zamykacích skříní a dalšího vybavení, jejichž technická specifikace popsána v příloze č.5c – část 3, 4 dodání průmyslového manipulátoru, jehož technická specifikace je blíže popsána v příloze č. 5d – část 4 této ZD, 5. dodání vláknového laseru, jehož technická specifikace je blíže popsána v příloze č. 5e – část 5 této ZD, 6. dodání 2 ks souprav vozíků pro vlekání, jejichž technická specifikace je blíže popsána v příloze č. 5f – část 6 této ZD, 7. dodání 2 ks ojí pro vlekání, jejichž technická specifikace je blíže popsána v příloze č. 5g – část 7 této ZD,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731700 Teile für Hubschrauber
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOM/2024/ÚS-10050