See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług wywozu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych stałych oraz odpadów segregowanych z jednostek Policji garnizonu woj. zachodniopomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpady ulegające biodegradacji, -metale i tworzywa sztuczne, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 56 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na wszystkie części zamówienia. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załączniki nr 2.1-2.56 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30: nazwa: KPP Białogard
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.30 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0030
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31: nazwa: KP Mierzyn
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.31 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0031
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32: nazwa: KPP Gryfice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.32 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0032
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33: nazwa: KPP Police
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.33 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0033
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34: nazwa: KP Mielno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.34 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0034
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35: nazwa: KP Dębno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.35 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0035
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36: nazwa: KPP Kołobrzeg
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.36 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0036
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37: nazwa: KP Trzebiatów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.37 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0037
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38: nazwa: KPP Krzęcin
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.38 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0038
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39: nazwa: KPP Sławno
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.39 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0039
Los: LOT-0040
Titel: Część nr 40: nazwa: RD Postomino
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.40 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0040
Los: LOT-0041
Titel: Część nr 41: nazwa: PP Marianowo
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.41 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0041
Los: LOT-0042
Titel: Część nr 42: nazwa: PP Sławoborze
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.42 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0042
Los: LOT-0043
Titel: Część nr 43: nazwa: PP Moryń
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wywozu odpadów niesegregowanych tj. zmieszanych oraz odpadów segregowanych gromadzonych selektywnie tj. : -papieru i tektury, -szkła, -odpadów ulegających biodegradacji, -metali i tworzyw sztucznych, z jednostek Policji garnizonu zachodniopomorskiego. 2. Zakres, wielkość, ilość oraz wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w formularzu kalkulacji cenowej stanowiącym załącznik nr 2.43 do SWZ oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: LOT-0043