2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce vojenské ubytovny a ošetřovny na bytové domy – Blok A14 Vyšný (VZCK 071/2026)
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace stavební akce „Rekonstrukce vojenské ubytovny a ošetřovny na bytové domy – Blok A14 Vyšný“ na základě které dojde přestavbou stávajících objektů bývalé vojenské ubytovny a ošetřovny k výstavbě dvou bytových domů „A“ a „D“ a navazující veřejné infrastruktury, přičemž ve vztahu k objektu „A“ budou stavební práce realizovány i ve prospěch dalšího stavebníka, Blanský les, bytové družstvo, které je smluvním partnerem zadavatele v rámci smlouvy o společnosti a v budoucnu bude spoluvlastníkem práva stavby, jehož bude budova „A“ součástí.
Interne Kennung: VZCK071/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232220 Bau von Unterwerken, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Rekonstrukce a přestavba objektu „A“
Beschreibung: Jedná se o rekonstrukci vojenské ubytovny na bytový dům „A“ blok A14, Vyšný na parcele č.21/32 v k.ú. Vyšný, a to v souladu s projektovou dokumentací Rekonstrukce vojenské ubytovny na bytový dům „A“ Blok A14, Vyšný
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Vybudování veřejné infrastruktury a inženýrských sítí
Beschreibung: Jedná se o vybudování areálových rozvodů vody, kanalizace a ostatních inženýrských sítí včetně vybudování obslužných komunikací a ostatních prvků veřejné infrastruktury navazující na objekty „A“ a „D“ bloku A14, Vyšný v areálu bývalých kasáren Vyšný, a to v souladu s projektovými dokumentacemi Rekonstrukce vojenské ubytovny na bytový dům „A“ Blok A14, Vyšný a Rekonstrukce vojenské ošetřovny na bytový dům „D“ Blok A14, Vyšný
Interne Kennung: Část 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232220 Bau von Unterwerken, 45232300 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Fernsprech- und Fernmeldeleitungen, 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - Rekonstrukce a přestavba objektu „D“
Beschreibung: Jedná se o rekonstrukci vojenské ošetřovny na bytový dům „D“ blok A14, Vyšný na parcele č.21/31 v k.ú. Vyšný, a to v souladu s projektovou dokumentací Rekonstrukce vojenské ošetřovny na bytový dům „D“ Blok A14
Interne Kennung: Část 2