2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lůžko nemocniční vč. matrace a stolku k nemocničnímu lůžku
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka lůžek nemocničních včetně matrací a stolků k nemocničním lůžkům dle minimálních technických požadavků zadavatele. Musí jít o nové nerepasované přístroje a zařízení. Součástí dodávky předmětu plnění této veřejné zakázky (dále také „přístrojů“) je i doprava do místa plnění, kompletní instalace, montáž, nastavení dle požadavků pracoviště a uvedení do provozu včetně instruktáže, likvidace obalů a záruka. Tato veřejná zakázka je hrazena z dotačního projektu IROP s názvem: „Zvýšení kvality následné zdravotní péče ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně“ Registrační číslo: CZ.06.04.03/00/22_032/0002220
Interne Kennung: 164/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192130 Motorisierte Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0004
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Kompletní obchodní podmínky této veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazků jsou uvedeny v závazném návrhu smlouvy, který je zveřejněn a ke stažení na profilu zadavatele.