2. Verfahren
Verfahren
Titel: Operationeel Plannen
Beschreibung: Enexis wil een oplossing contracteren ter ondersteuning van de volledige operationele keten van alle organisatorische eenheden (HS/MS - Productiestraten en Productievestigingen van Enexis. Het betreft een standaard Software oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen. 30.000.000,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Enexis zoekt naar een standaard ICT SaaS oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement, exclusief uitrol binnen Enexis zelf), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Enexis zoekt een standaard ICT Software oplossing met Beheer & Onderhoud, Implementatie (inclusief technisch en verandermanagement), opleiding (train de trainer), rapportage, en aanverwante dienstverlening met tenminste een Projectplanning, Capaciteitsplanning en Resourceplanning oplossing, inclusief benodigde systeem koppelingen. 30.000.000,00
Interne Kennung: 1