See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aminokwas L-tryptofan
Beschreibung: Aminokwas L-tryptofan. Zamawiający zamawia 60 kg (worki 10 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. L-tryptofan L-tryptofan: - zawartość L-tryptofanu min. 98 % - okres trwałości 2 lata od daty produkcji Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 467563-2025
Interne Kennung: 168/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aminokwas L-tryptofan.
Beschreibung: Aminokwas L-tryptofan. Zamawiający zamawia 50 kg (worki 10 kg) z dołączoną etykietą w języku polskim. L-tryptofan L-tryptofan: - zawartość L-tryptofanu min. 98 % - okres trwałości 2 lata od daty produkcji Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.