2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uittreksels van boeken t.b.v. jeugdliteratuur
Beschreibung: Een verandering van opdrachtnemer is niet mogelijk om economische of technische redenen. De KB is voornemens een Overeenkomst aan te gaan met de firma NBD Biblion voor de inkoop van uittreksels van Nederlandse en uit het buitenland vertaalde (jeugd) literatuur. 300.000 euro per jaar
Interne Kennung: 030826/ewwma3
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79970000 Verlagsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22211000 Fachzeitschriften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: zie document 300000 euro per jaar
Interne Kennung: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 030826/ewwma3
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79970000 Servicios de edición
Clasificación adicional (cpv): 22211000 Revistas especializadas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1