See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków opatrunkowych do Apteki Szpitalnej w podziale na zadania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków opatrunkowych dla potrzeb Apteki Szpitalnej SP ZOZ MSWiA we Wrocławiu w okresie kolejnych 24 miesięcy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Materiały opatrunkowe I
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Materiały opatrunkowe II
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Materiały opatrunkowe III
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Materiały opatrunkowe IV
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Beschreibung: Materiały opatrunkowe V
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Beschreibung: Materiały opatrunkowe VI
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7
Beschreibung: Materiały opatrunkowe VII
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8
Beschreibung: Materiały opatrunkowe VIII
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9
Beschreibung: Materiały opatrunkowe IX
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10
Beschreibung: Materiały opatrunkowe X
Los: LOT-0011
Beschreibung: Materiały opatrunkowe XI