2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Jeugd- en gezinswerkers
Beschreibung: De gemeente Heerenveen heeft de uitvoering van de Jeugdwet neergelegd bij het Team Jeugd en Gezin. Omdat onzeker is hoe groot de formatieve omvang van het team moet zijn werkt de gemeente met een flexschil voor gezinswerkers . De omvang van de flexschil kan variëren. maximaal 6 fte
Interne Kennung: 2026-59
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85320000 Dienstleistungen im Sozialwesen