See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce Endoskopického centra
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce v rozsahu potřebném pro provedení dispozičních úprav, rekonstrukce a rozšíření současných prostor Endoskopického centra v 1.NP Pavilonu „I“ Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, a to v souladu s Projektovou dokumentací, která je nedílnou součástí zadávací dokumentace a tvoří přílohu č. 2 této zadávací dokumentace
Interne Kennung: 505/VZOŘ/2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce v rozsahu potřebném pro provedení dispozičních úprav, rekonstrukce a rozšíření současných prostor Endoskopického centra v 1.NP Pavilonu „I“ Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, a to v souladu s Projektovou dokumentací, pro provedení stavby s názvem „ONK – Miniinvazivní pracoviště interny“ včetně neoceněného výkazu výměr zpracovanou SATER – PROJEKT s.r.o., Plynárenská 671, 280 00 Kolín IV., která je nedílnou součástí zadávací dokumentace.