5502-2026 - Ergebnis
Tschechien – Forschungslabordienste – DNS na odborné analýzy archeologických vzorků
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS na odborné analýzy archeologických vzorků
BeschreibungPředmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS na odborné analýzy archeologických vzorků uvedené v příloze č. 2 Zadávací dokumentace; a to na dobu 5 let.
Interne KennungP25V00000014
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o pravidelné čtvrtletní oznámení o zadání zakázek dle § 142 písm. b) Zákona č. 134/2016 Sb. v zavedeném dynamickém nákupním systému za období Q4/2025.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73111000 Forschungslabordienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71351700 Wissenschaftliche Prospektion, 71351914 Archäologische Untersuchungen, 71351720 Geophysikalische Erhebungen für archäologische Grabungen
5. Los
LosLOT-0005
TitelDNS odborné analýzy -11-2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou odborné archeologické služby: - 5x Dendrochronologické datování specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne KennungP25V00000088
LosLOT-0004
TitelDNS odborné analýzy -10-2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou odborné archeologické služby: Analýza makrozbytků rostlin + Xylotomická a antrakologická analýza dřev specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne KennungP25V00000090
LosLOT-0003
TitelDNS odborné analýzy -09-2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou odborné archeologické služby: - 19x Analýza stopového množství chemických prvků ve vzorcích sedimentů pomocí ICP-MS specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne KennungP25V00000086
LosLOT-0001
TitelDNS odborné analýzy -07-2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou práce: "Analýza organických reziduí – Analýza povrchových organických reziduí na kamenných nástrojích pomocí GC/MS a FTIR-ATR" specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci
Interne KennungP25V00000076
LosLOT-0002
TitelDNS odborné analýzy -08-2025
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou odborné archeologické služby: - Analýza stopového množství chemických prvků ve vzorcích sedimentů pomocí ICP-MS specifikované spolu s veškerým ostatními podmínkami veřejné zakázky podrobně v zadávací dokumentaci.
Interne KennungP25V00000085