550205-2025 - Ergebnis
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla pacjentów z uwzględnieniem diet specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 2 do SWZ. Przedmiot zamówienia został oznaczony następującymi kodami CPV: 55321000-6, 55520000-1.
Vorherige Bekanntmachung: 384198-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa przygotowywania i dostarczania posiłków dla pacjentów
Interne Kennung: SPZOZ/ZP/382/11/2025