550219-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji oprogramowania Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji oprogramowania Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji subskrypcyjnych biurowego oprogramowania komputerowego Microsoft, licencji serwerowych systemu operacyjnego Microsoft oraz licencji bazodanowych Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. 4. Licencje dostarczonego Oprogramowania zostają udzielone na okresy wskazane w Opisie przedmiotu zamówienia, odpowiednio: 1) dla pozycji 1-5 wskazanych w tabeli Opisu przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1) - okres od dnia 01.08.2025 r. do dnia 31.07.2026 r., 2) dla pozycji 6 wskazanej w tabeli Opisu przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1) - bezterminowe (licencje wieczyste), 3) dla pozycji 7-9 wskazanych w tabeli Opisu przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 1) - bezterminowe (licencje wieczyste) wraz z Software Assurance na okres 36 miesięcy. 5. Wykonawca dostarczy Licencje w formie elektronicznej, odpowiednio: 1) dla ust. 7 pkt 1 - w terminie gwarantującym rozpoczęcie działania Licencji od dnia 01.08.2025 r., 2) dla ust. 7 pkt 2 i pkt 3 - w terminie do 5 dni roboczych od dnia zawarcia Umowy, wraz z informacją, na podstawie której Zamawiający będzie w stanie potwierdzić zrealizowanie kompletnej dostawy oraz uzyskanie praw do korzystania z dostarczonego Oprogramowania przez okresy wskazane w ust. 4.
Vorherige Bekanntmachung372610-2025
Interne KennungKPP III.2611.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48218000 Lizenzverwaltungssoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 48612000 Datenbankverwaltungssystem
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść Nr 1 - Dostawa licencji oprogramowania Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa licencji subskrypcyjnych biurowego oprogramowania komputerowego Microsoft, licencji serwerowych systemu operacyjnego Microsoft oraz licencji bazodanowych Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowi Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść Nr 1 - Dostawa licencji oprogramowania Microsoft lub licencji równoważnych dla Sądu Najwyższego