See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaibestek Watergangen 2026-2027
Beschreibung: De werkzaamheden starten op 1 mei 2026 en eindigen op 31 december 2027. Dit bestek bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat het bestek in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet. Binnen de scope van deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden: a. Het uitmaaien van nat profiel en droogtalud van watergangen en singels; b. Het afvoeren en verwerken van maaisel; c. Het verwijderen van overhangend hout en opschot. Conform de bestekken
Interne Kennung: Z/25/349025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er wordt ingeschreven en gegund per perceel. De Inschrijver kan op alle percelen inschrijven. Let op: er worden maximaal 2 percelen aan 1 Inschrijver gegund, een Inschrijver kan ook 1 perceel gegund krijgen. Er wordt gegund op basis van de laagste prijs per perceel. Omdat vooraf niet vaststaat welk perceel qua omvang of waarde het grootste is, wordt geen voorkeurvolgorde bij Inschrijvers uitgevraagd. Om te waarborgen dat per Inschrijver maximaal 2 percelen worden gegund, wordt de volgende objectieve en transparante gunningsmethodiek toegepast: 1. Per perceel wordt de rangorde van Inschrijvers bepaald op basis van de laagste prijs (laagste prijs = rang 1). 2. Indien een Inschrijver op meer dan twee percelen de laagste prijs heeft, kan deze Inschrijver maximaal 2 percelen gegund krijgen. 3. In dat geval worden aan deze Inschrijver de 2 percelen gegund waarop het prijsverschil met de nummer 2 het grootst is. Dit waarborgt dat de Aanbestedende Dienst de economisch meest voordelige uitkomst behaalt binnen de gestelde gunningsbeperking. 4. Nadat deze percelen zijn toegewezen, worden de overige percelen gegund aan de daaropvolgende Inschrijvers in de rangorde, met inachtneming van de regel dat geen Inschrijver meer dan 2 percelen gegund kan krijgen. 5. Dit proces wordt herhaald totdat alle 4 de percelen zijn gegund. Wanneer na toepassing van bovengenoemde gunningsmethodiek desondanks meerdere Inschrijvers de laagste inschrijfprijs voor een perceel of percelen hebben, dan bepaalt loting wie het perceel of percelen gegund krijgt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233229 Instandhaltung von Seitenstreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Maaibestek Watergangen 2026-2028
Beschreibung: Perceel 1: • Goudswaard (inclusief Nieuwendijk); • Piershil; • Nieuw-Beijerland (inclusief Zuidzijde); • Zuid-Beijerland. De werkzaamheden starten op 1 mei 2026 en eindigen op 31 december 2027. Dit bestek bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat het bestek in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet. Binnen de scope van deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden: a. Het uitmaaien van nat profiel en droogtalud van watergangen en singels; b. Het afvoeren en verwerken van maaisel; c. Het verwijderen van overhangend hout en opschot. Conform bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De begindatum van de Overeenkomst ligt naar verwachting op 1 mei 2026. De werkzaamheden starten op 1 mei 2026 en eindigen op 31 december 2027. Dit bestek bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat het bestek in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Perceel 2: • Oud-Beijerland; • Heinenoord (inclusief Blaaksedijk en Goidschalxoord). De werkzaamheden starten op 1 mei 2026 en eindigen op 31 december 2027. Dit bestek bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat het bestek in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet. Binnen de scope van deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden: a. Het uitmaaien van nat profiel en droogtalud van watergangen en singels; b. Het afvoeren en verwerken van maaisel; c. Het verwijderen van overhangend hout en opschot. Conform bestek
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Perceel 3: • Mijnsheerenland (inclusief Brabersweg en provinciale weg); • Westmaas; • Puttershoek; • Maasdam; • s’-Gravendeel (inclusief Schenkeldijk); • Mookhoek De werkzaamheden starten op 1 mei 2026 en eindigen op 31 december 2027. Dit bestek bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat het bestek in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet. Binnen de scope van deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden: a. Het uitmaaien van nat profiel en droogtalud van watergangen en singels; b. Het afvoeren en verwerken van maaisel; c. Het verwijderen van overhangend hout en opschot. Conform bestek
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Perceel 4: • Numansdorp; • Klaaswaal; • Strijen (inclusief Keizersdijk); • Strijensas. De werkzaamheden starten op 1 mei 2026 en eindigen op 31 december 2027. Dit bestek bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar, te weten de jaren 2028 en 2029. Bij een eventuele verlenging start het werk op 1 januari en eindigt op 31 december. De verlenging houdt in dat het bestek in ongewijzigde vorm en onder gelijkblijvende condities wordt voortgezet. Binnen de scope van deze raamovereenkomst vallen de volgende werkzaamheden: a. Het uitmaaien van nat profiel en droogtalud van watergangen en singels; b. Het afvoeren en verwerken van maaisel; c. Het verwijderen van overhangend hout en opschot. Conform bestek
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: Z/25/349025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4