550229-2025 - Wettbewerb
Belgien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – Onderhouds- en beheerscontract technische installaties gemeentelijke gebouwen 2026-2029
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOnderhouds- en beheerscontract technische installaties gemeentelijke gebouwen 2026-2029
BeschreibungToelichting: De opdracht omvat: - Periodiek onderhoud van alle verwarmingstoestellen (zowel centraal als decentraal en zowel CV, SWW, airco als warmtepomp) - Periodiek onderhoud van alle koelinstallaties - Periodiek onderhoud van alle ventilatiesystemen, inclusief reiniging van de ventilatiekanalen - Interventies op afroep voor alle bovenvermelde installaties Alle onderhoudsbeurten, interventies, controles, ... moeten worden uitgevoerd door een erkend aannemer, overeenkomstig de vigerende wet- en regelgeving en volgens de regels van goed vakmanschap. Alle wettelijk verplichte attesten worden systematisch en per onderhoud of controle en per installatie afgeleverd. De uitvoerige beschrijving van de opdracht staat beschreven bij de technische bepalingen verder in dit lastenboek. Plaats van dienstverlening: Diverse locaties
Interne KennungPPP03B-3927/5237/2025/284
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2025/284_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden