550233-2026 - Ergebnis
Polen – Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen – Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej na potrzeby ASzWoj zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung400670-2026
Interne KennungASzWoj-K-ZZP.2812.24.2026.EM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej na potrzeby ASzWoj
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych, kolejowych i autokarowych w komunikacji zagranicznej na potrzeby ASzWoj zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ