2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koordinace BOZP při přípravě a realizaci staveb
Beschreibung: - koordinace BOZP při přípravě a realizaci staveb dle zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění dalších podmínek bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „z. 309/2006 Sb.“), nařízení vlády č. 591/2006 Sb., o bližších minimálních požadavcích na bezpečnost a ochranu zdraví při práci na staveništích, ve znění pozdějších předpisů, na úseku staveb nízkého napětí (NN) a vysokého napětí (VN); - koordinace BOZP staveb naplňujících kritéria § 14 odst. (1) a § 15 odst. (1) zákona č. 309/2006 Sb., přílohy č. 5 nařízení vlády č. 591/2006 Sb., spadajících do režimu § 103 zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů; - vypracování plánů BOZP naplňující podmínky § 15 odst. (2) z. 309/2006 Sb.; - zpracování a podání oznámení o zahájení prací na oblastní inspektorát práce, popř. plnění dalších povinností v oblasti BOZP na stavbách dle požadavků Zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 50224-2022
Interne Kennung: N006/22/V00033295
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0002