550243-2026 - Ergebnis
Polen – Haushaltsgeräte – Sukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej przez okres 24 miesięcy w podziale na części: Część 1 – dostawy sprzętu RTV Część 2 – dostawy sprzętu AGD 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ zwanej dalej Specyfikacją lub „SWZ” oraz wzór umowy - projektowane postanowienia umowy stanowiący Załącznik nr 7
Vorherige Bekanntmachung438840-2026
Interne KennungPOUZ-361/107/2026/DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Sukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej
BeschreibungCzęść 1 – dostawy sprzętu RTV
Interne KennungPOUZ-361/107/2026/DZP/1
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
LosLOT-0002
TitelCzęść 2: Sukcesywne dostawy sprzętu RTV/AGD na potrzeby jednostek administracji centralnej Uniwersytetu Warszawskiego i programu Funduszu Doskonałości Dydaktycznej
BeschreibungCzęść 2 – dostawy sprzętu AGD
Interne KennungPOUZ-361/107/2026/DZP/2